Nauka pływania

zajecia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Ćwiczenia kursant - instruktor w stosunku 1:1 lub 2:1, pełna indywidualizacja zajęć – oswojenie z wodą oraz nauka czucia wody. Nauczanie ruchu w sposób syntetyczny, analityczny lub mieszany w zależności od predyspozycji kursanta. Lekcje przeznaczone dla dzieci i dorosłych będących na dowolnym stopniu zaawansowania i oswojenia z wodą – trwające do 45 min. Pokonywanie lęków związanych z wodą na zajęciach indywidualnych przynoszą długofalowe, trwałe efekty. Zajęcia te są również przeznaczone dla osób które chcą doskonalić swoją technikę lub podkęcić czas przygotowując się do zawodów.

mini grupy

Mini grupy

Przeznaczone dla dzieci lub dorosłych, którzy „nie boją się wody” i są z nią oswojeni. Max. 6 osób na zajęciach z aktywnym instruktorem w wodzie, które trwają  do 45 min. W czasie zajęć przewidziany jest czas na: rozgrzewkę; ćwiczenia właściwe; zabawy; odpoczynek pomiędzy poszczególnymi częściami lekcji. Zajecia zawsze dostosowane są do grupy ćwiczeniowej, atmosfera jest przyjemna i bezstresowa, jednak instruktor dokłada wszelkich starań, aby kursanci ćwiczyli na miarę swoich możliwości pokonywali strach i przełamywali swoje bariery.

  • W obu przypadkach najlepsze efekty daje systematyczne uczestniczenie w zajęciach (raz lub 2 razy w tygodniu) oraz dodatkowe ćwiczenia we własnym zakresie.

  • W specjalnych okresach czasu możliwe są intensywne spotkania np. codziennie a także podwójne lekcje.

  • Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest akceptowanie Regulaminu szkółki WPiR, wykupienie odpowiedniego karnetu oraz we własnym zakresie opłacenie wejścia do AQUAPARK’u Hotelu Victoria.

  • Wyznaczone zajęcia na których uczestnik się nie zjawił przepadają, jeśli odpowiednio wcześnie poinformuje się instruktora o nieobecności, jest możliwość ich odrobienia w bieżącym lub w tym tygodniu, w którym wraca się na najbliższe zajęcia. Instruktor może zaproponować zmianę godziny lub dnia zajęć – w takim przypadku zajęcia będą realizowane po uzgodnieniu i akceptacji kursanta telefonicznie lub SMS.

  • W szczególnych okolicznościach instruktor może prowadzić lekcje z „brzegu”.

  •  Nauka Pływania Wejherowo / Nauka Pływania Bolszewo